Bacalaureat Matematică 2015 | Tehnologic | Sesiunea iunie-iulie

Unul dintre cele mai importante examene de la Bacalaureat, dar și dintre cele mai temute de elevi este examenul la Matematică, indiferent de nivel. Accesând eBook-ul nostru Bacalaureat Matematică 2015 | Profil tehnologic | Sesiunea iunie-iulie, vei reuși să afli cum arată o rezolvare de nota 10 pentru Bacalaureatul la Matematică din 1 iulie 2015.

În data de 3 iulie 2015, profesorii noștri au afișat rezolvările de nota 10 pentru ca tu să nu mai să stai cu emoții până la afișarea rezultatelor.

În plus, fiecare exercițiu a fost rezolvat conform baremului pentru:

• Subiectul I pentru Profil tehnologic;
  • Subiectul II pentru Profil tehnologic;
  • Subiectul III pentru Profil tehnologic.

Sperăm că după ce vei citi rezolvările corecte, vei fi mai liniștit și vei reuși să îți aproximezi corect nota de la examenul de Bacalaureat din 2015.

Pentru alte exemple pentru profilul tehnologic, accesează pagina: Bac Matematică 2015.

Bacalaureat Matematică 2015 | Tehnologic | Sesiunea iunie-iulie

Review-urile utilizatorilor
  • 18.06.2015
    Scris de Elev in clasa a 12-a
    Este eficient si educativ!