Istorie Bacalaureat 2013 simulare clasa a XII-a

Echipa liceunet îți oferă un pachet format din rezolvări de nota 10 al subiectului I, al subiectului II și al subiectului III (eseul) din cadrul simulării examenului de Bacalaureat, la disciplina Istorie, anul 2013, clasa a XII-a.

Aceste subiecte rezolvate îți sunt de mare ajutor în pregătirea ta pentru examenului de Bacalaureat la Istorie.

Nu ezita să citești eBookul nostru, astfel vei vedea care sunt formulările ideale și răspunsurile corecte și complete pentru fiecare subiect.

Citește în acest eBook exemple de punctaj maxim pentru o pregătire eficientă și completă. Acest pachet îți e oferit la prețul de doar 200 de puncte, față de 300 de puncte cât ai da pentru fiecare subiect cumpărat în parte. Economisește 100 de puncte prin acest eBook cu subiecte de simulare ale Bacalaureatului la Istorie, anul 2013, clasa a XII-a.

Iată care sunt subiectele pe care le vei putea citi odată cu cumpărarea eBookului:

Istorie Bacalaureat 2013 simulare clasa a XII-a

Produsul nu are încă un review - poți fi primul care înregistrează un review.