Bacalaureat Filosofie 2012 - Sesiunea specială

Accesează eBook-ul „Bacalaureat Filosofie 2012 - Sesiunea specială” și vei putea observa rezolvări de nota 10 pentru fiecare cerință primită de elevii care au optat pentru examenul la Filosofie la Bacalaureatul Olimpicilor din 2012.

Rezolvările au fost realizate de profesori de Filosofie și respectă baremul de la examen. În plus, limbajul folosit de profesori este accesibil elevilor.

Sfatul echipei Liceunet, este ca atunci când te pregătești pentru Bacalaureat, să rezolvi singur cerințele din acest eBook (și altele asemănătoare), iar apoi, să compari ceea ce ai scris tu cu ceea ce au scris profesorii.

Astfel, îți vei putea da seama dacă ești pregătit pentru examen, sau dacă încă mai trebuie să repeți/aprofundezi anumite capitole din materie.

Bacalaureat Filosofie 2012 - Sesiunea specială

Produsul nu are încă un review - poți fi primul care înregistrează un review.